Rondó Kft - Szakértelem az ESD védelemben

Műszerész munkatársat keresünk!

A győri székhelyű Rondó Kft. felvételre keres 1 fő elektronikai műszerészt a következő feltételekkel:

Feladat:

  • Termékgyártáshoz, valamint termék fejlesztésekhez kapcsolódó gyenge áramú villanyszerelési munkák elvégzése, elektronikai vezérlő egységek bekötése.
  • Különböző elektronikai javítási feladatok ellátása
  • Külső helyszínen történő telepítési, szerelési munkák elvégzése

Amit kínálunk:

  • Egy műszakos munkarend
  • Könnyű fizikai munka
  • Jól felszerelt műhely
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkaruha támogatás
  • Rendezett munkakörülmények

Elvárások:

  • Műszaki beállítottság
  • Probléma megoldó képesség
  • Csapatban történő munkavégzési képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önállóság
  • B kat. jogosítvány
  • Szakirányú végzettség/szakképesítés
  • Forrasztási tapasztalat előny

A pályázatokat a imre.varga@rondo.hu e-mail címre várjuk a pozíció feltüntetésével!

Talán ezek még érdekesek lehetnek Ön számára!